Skip to main content

Tím

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges. m.b.H.– organizačná zložka

ul. Pražská 11, Bratislava 811 04 

+421 918 320 038  

www.lutz-assekuranz.eu/sk

office-sk@lutz-assekuranz.eu

Naši zamestnanci sa o Vás profesionálne postarajú aj v týchto jazykoch : Bulharština [bg] ,               

             Nemčina [de] , Angličtina [en], Francúzština [fr] ,  Gréčtina [gr] , Polština [pl] , Rumunčina [ro], Ruština[ru],

             Srbština [sr], Slovenčina [sk], Čeština [cz], Turecky [tr].

.

Sekretariát/Recepce: Agnieszka Ewa Przybylska agnieszka.przybylska@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]

+43 1 8175573 10

Asistentka managementu: Daniela Pihulicova daniela.pihulicova@lutz-assekuranz.eu [de] [sk] [cz] [en]

+43 1 8175573 43

David Ullram, Hbv. (Head of Department)david.ullram@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl] [ru]
+43 1 8175573 30

Johannes Peffer johannes.pfeffer@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 45

Fax
+43 1 8175573 23

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Department)stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Elisabeth Bernleithner elisabeth.bernleithner@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 12

Agnesa Doncheva agnesa.doncheva@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [bg]
+43 1 8175573 38

Alicja Gallus alicja.gallus@lutz-assekuranz.eu [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 37

Marina Georgieva marina.georgieva@lutz-assekuranz.eu [bg] [de] [en] [ru]
+43 1 8175573 38

Monika Graczyk monika.graczyk@lutz-assekuranz.eu [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 48

Benjamin Panic benjamin.panic@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [sr]
+43 1 8175573 34

Struan MacCallum struan.maccallum@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 25

Anna Maria Pieklo anna.pieklo@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 16

Ioan Prodrom ioan.prodrom@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Nadejda Stoica nadejda.stoica@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en] [ru] [fr] [es]
+43 1 8175573 36

Fax Allgemein
+43 1 8175573 22

 

Odbyt:

Miroslaw Siech, Hbv. siech@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 21

Piotr Wszoła piotr.wszola@lutz-assekuranz.eu [pl] [en] [ru]
+48 735 238 335 

Marine claims:

Stephan Seiz, Hbv. (Hlava) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alicja Gallus alicja.gallus@lutz-assekuranz.eu [de] [pl]
+43 1 8175573 37

Anna Maria Pieklo pieklo@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 16

Partner: ZMPD Polen

+48 22 536 18 84

Odbyt:

Mihai S. Ileni mihai.ileni@lutz-assekuranz.ro [ro] [en]
+40 721 328 422 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Marine claims: (office Vienna)

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alexander Kainkain@lutz-assekuranz.at[de] [ro] [en]
+43 1 8175573 39

Ioan Prodrom prodrom@lutz-assekuranz.at [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Nadejda Stoica nadejda.stoica@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en] [ru] [fr] [es]
+43 1 8175573 36

Služby klientom: (office Sibiu)

Camelia Foficas camelia.foficas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 558 556 (mobile)

Cristina Jurj cristina.jurj@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 733 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Partner: UNTRR

Odbyt/Služby klientom:

+421 918 320 038 (mobile)

Odbyt/Služby klientom:

+420 775 400 440 (mobile)

Odbyt/Služby klientom:

Maria Kotsina maria.kotsina@lutz-assekuranz.gr [de] [gr] [en]
+30 210 7601 743

Partner:

Nikos Agiasmatzis
Insurance Broker

www.agiasmatzis.gr

Partner:

GIZ Intertransport

+386 (0)1 4323334
Telefax: +386 (0)1 2318967

Sales:

Oliver Lappel oliver.lappel@lutz-assekuranz.eu [de] [en]

+43 1 8175573 13
+43 664 1130338

Marine claims (office Vienna):

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Marina Georgieva marina.georgieva@lutz-assekuranz.eu [bg] [de] [en] [ru]
+43 1 8175573 38

Struan MacCallum struan.maccallum@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 25


Partner: GrECo