+421 918868745

 

Skip to main content

Tím

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges. m.b.H.– organizačná zložka

ul. Pražská 11, Bratislava 811 04 

+421 918 320 038

+421 917 680 678

          

www.lutz-assekuranz.eu/sk

Naši zamestnanci sa o Vás profesionálne postarajú aj v týchto jazykoch : Azerbajdžán/ Ázerbájdžánština [az], Bulharština [bg] ,               

             Nemčina [de] , Angličtina [en], Francúzština [fr] ,  Gréčtina [gr] , Polština [pl] , Rumunčina [ro], Ruština[ru],

             Srbština [sr], Slovenčina [sk], Čeština [cz], Turečtina [tr] , Madarčina [hu].

secretary/reception: Agnieszka Ewa Przybylska przybylska@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 10

management assistence: Daniela Pihulicova pihulicova@lutz-assekuranz.at [de] [sk] [cz] [en]

+43 1 8175573 43

David Ullram, Hbv. (Head of Departement) ullram@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl] [ru]
+43 1 8175573 30

Johannes Peffer pfeffer@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 45

Othmar Arlt arlt@lutz-assekuranz.at [de]
+43 1 8175573 24

Serhan Güloglu gueloglu@lutz-assekuranz.at [de] [en] [tr] [az]
+43 1 8175573 35

Fax
+43 1 8175573 23

Stephan Seiz, Hbv. (Hlava) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]

+43 1 8175573 15

 

Agnesa Doncheva doncheva@lutz-assekuranz.at [de] [en] [bg]
+43 1 8175573 16

Agnieszka Ewa Przybylska przybylska@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 10

Alicja Gallus gallus@lutz-assekuranz.at [de] [pl]
+43 1 8175573 16

Anna Maria Pieklo pieklo@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 16

Bernadette MacCallum bernadette.maccallum@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 19

Elisabeth Bernleithner bernleithner@lutz-assekuranz.at [de]
+43 1 8175573 12

Ioan Prodrom prodrom@lutz-assekuranz.at [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Anca Bratu bratu@lutz-assekuranz.at [de] [ro] [en] [es]
+43 1 8175573 34

Philipp Gawronski gawronski@lutz-assekuranz.at [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 29

Struan MacCallum maccallum@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 25

 

Fax Allgemein
+43 1 8175573 22

 

Odbyt:

Miroslaw Siech, Hbv. siech@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 21

Joanna Gębicka gebicka@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 31

Škodová udalosť:

Stephan Seiz, Hbv. (Hlava) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alicja Gallus gallus@lutz-assekuranz.at [de] [pl]
+43 1 8175573 16

Anna Maria Pieklo pieklo@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 16

Philipp Gawronski gawronski@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 29

Partner: ZMPD Polen

+48 22 536 10 84

Odbyt:

Mihai S. Ileni mihai.ileni@lutz-assekuranz.ro [ro] [en]
+40 721 328 422 (mobile)

Škodová udalosť:

Ruxandra Botis ruxandra.botis@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en] [fr]
+40 735 534 733 (mobile)

Valentin Ivanov valentin.ivanov@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 799 957 737 (mobile)

Orga:

Camelia Foficas camelia.foficas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 558 556 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Partner: UNTRR

SALES MANAGER:

Marián Medo medo@lutz-assekuranz.sk [sk] [en]

+421 917 680 678 (mobile)

Martin Talák talak@lutz-assekuranz.sk[sk] [en] [de]

+421 918 320 038 (mobile)

Maria Kotsina maria.kotsina@lutz-assekuranz.gr [de] [gr] [en]
+30 210 7601 743

Partner:

Nikos Agiasmatzis
Insurance Broker

www.agiasmatzis.gr

Partner:

GIZ Intertransport

+386 (0)1 4323334
Telefax: +386 (0)1 2318967