Skip to main content

Zespół

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. w Wiedniu, Oddział w Warszawie,

KRS nr 0000845860, Polska, Al. Jana Pawła II 78/7, 00-175 Warszawa

Telefon PL:

+48 22 536 18 84

+48 735 238 335 

office-pl@lutz-assekuranz.eu

 

Nasz Zespół oferuje profesjonalne wsparcie w następujących językach:

Angielskim [en], Bułgarskim [bg], Czeskim [cz], Francuskim [fr], Greckim [gr], Niemieckim [de], Polskim [pl], Rumuńskim [ro], Rosyjskim [ru],

Serbskim [sr], Słowackim [sk], Tureckim [tr].

 

 

 

secretary/reception: Agnieszka Ewa Przybylska agnieszka.przybylska@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 10

management assistence: Daniela Pihulicova daniela.pihulicova@lutz-assekuranz.eu [de] [sk] [cz] [en]

+43 1 8175573 43

 

David Ullram, Hbv. (Head of Department)david.ullram@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl] [ru]
+43 1 8175573 30

Johannes Peffer johannes.pfeffer@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 45

Fax
+43 1 8175573 23

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Department)stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Elisabeth Bernleithner elisabeth.bernleithner@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 12

Alicja Gallus alicja.gallus@lutz-assekuranz.eu [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 37

Marina Georgieva marina.georgieva@lutz-assekuranz.eu [bg] [de] [en] [ru]
+43 1 8175573 38

Monika Graczyk monika.graczyk@lutz-assekuranz.eu [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 48

Alexander Kain alexander.kain@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 39

Struan MacCallum struan.maccallum@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 25

Benjamin Panic benjamin.panic@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [sr]
+43 1 8175573 34

Anna Maria Pieklo anna.pieklo@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 16

Ioan Prodrom ioan.prodrom@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Nadejda Stoica nadejda.stoica@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en] [ru] [fr] [es]
+43 1 8175573 36

 

Fax 
+43 1 8175573 22

 

Sprzedaż:

Miroslaw Siech, Hbv. miroslaw.siech@lutz-assekuran.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 21

Piotr Wszoła piotr.wszola@lutz-assekuranz.eu [pl] [en] [ru]
+48 735 238 335 

Szkody:

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alicja Gallus alicja.gallus@lutz-assekuranz.eu [de] [pl]
+43 1 8175573 37

Anna Maria Pieklo anna.pieklo@lutz-assekuranz.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 16

Partner: ZMPD Polska

+48 22 536 18 84

Sprzedaż:

Mihai S. Ileni mihai.ileni@lutz-assekuranz.eu [ro] [en]
+40 721 328 422 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile

Claims: (office Vienna)

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alexander Kain alexander.kain@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 39

Ioan Prodrom ioan.prodrom@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Nadejda Stoica nadejda.stoica@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en] [ru] [fr] [es]
+43 1 8175573 36

Obsługa Klienta: (office Sibiu)

Camelia Foficas camelia.foficas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 558 556 (mobile)

Cristina Jurj cristina.jurj@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 733 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Partner: UNTRR

Sprzedaż/Obsługa Klienta:

+421 918 320 038 (mobile)

Sprzedaż/Obsługa Klienta:

+420 775 400 440 (mobile)

Sprzedaż/Obsługa Klienta:

Maria Kotsina maria.kotsina@lutz-assekuranz.eu [de] [gr] [en]
+30 210 7601 743

wspólnik:

Nikos Agiasmatzis
Insurance Broker

www.agiasmatzis.gr

 

wspólnik:

GIZ Intertransport

+386 (0)1 4323334
Telefax: +386 (0)1 2318967

Sprzedaż:

Oliver Lappel oliver.lappel@lutz-assekuranz.eu [de] [en]

+43 1 8175573 13
+43 664 1130338

Marine claims (office Vienna):

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Marina Georgieva marina.georgieva@lutz-assekuranz.eu [bg] [de] [en] [ru]
+43 1 8175573 38

Struan MacCallum struan.maccallum@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 25


Partner: GrECo