Obecnie nie poszukujemy nowych pracowników.

Kierownik sprzedaży / Sales Manager - SAL (09/2019 OLA)

Poszukujemy od zaraz

Kierownika sprzedaży / Sales Manager (m/k)

Miejsce pracy

PL

Rodzaj zatrudnienia

Zatrudnienie na pełen etat

Składniki wynagrodzenia podstawowego (brutto) i inne dodatki

1800 EUR (brutto)

Informacje na temat stanowiska pracy

Zakres czynności i obowiązki

Dla naszego oddziału w Polsce aktualnie poszukujemy zmotywowanego pracownika do wykonywania następujących zadań:

  • Doradztwo i sprzedaż produktów naszej firmy w zakresie ochrony ubezpieczeniowej dla spedytorów, przewoźników i innych podmiotów z branży transportowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów i osobiste doradztwo oraz obsługa obecnych klientów

Świadczenia dodatkowe, korzyści

  • Stałe wynagrodzenie oraz wynagrodzenie specjalne, zależne od wyników pracy
  • Samochód służbowy (po okresie próbnym także do użytku prywatnego)
  • Telefon komórkowy
  • Możliwość pracy w systemie home office
  • Praca na własną odpowiedzialność
  • Bezpłatne szkolenie w Wiedniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Informacje na temat procedury selekcji kandydatów

Jeżeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie aplikacji pocztą elektroniczną do firmy:

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.

Pan Oliver Lappel

lappel@lutz-assekuranz.at

Wymagania wobec pracownika

Odpowiednimi kandydatami na w/w stanowisko są osoby z następującym wykształceniem

Twój profil:

  • co najmniej wykształcenie średnie, umiejętności matematyczne
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, spedycyjnej lub w sprzedaży

Cechy charakteru i umiejętności

  • Czerpanie zadowolenia ze sprzedaży, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, orientacja na klienta, dyspozycyjność
  • Pewność siebie, uprzejmość i autentyczność w zachowaniu oraz wysoki stopień zaangażowania, determinacji i osobistej odpowiedzialności
  • Gotowość do uczenia się i automotywacja
  • Gotowość do podróży służbowych 50%
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Firma zamieszczająca ogłoszenie

Krótka charakterystyka firmy

Firma Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. to kompetentny i godny zaufania partner dla spedytorów, przewoźników oraz innych przedsiębiorstw z branży transportowej we wszystkich kwestiach związanych z ochroną ubezpieczeniową. Na zlecenie swoich udziałowców spółka Lutz Assekuranz pośredniczy w sprzedaży wysokiej jakości produktów ubezpieczeniowych po korzystnej cenie – na płaszczyźnie krajowej i międzynarodowej.

Dalsze informacje na temat firmy Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. można znaleźć w Internecie na stronie

www.lutz-assekuranz.eu.

Adres firmy

Meidlinger Hauptstraße 51-53

1120 Wiedeń

Kontakt

Osoba do kontaktu: pan Oliver Lappel