Skip to main content

ομάδα

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.

Chrysostomou Smyrnis 8

16232 Vyronas, Athens

Τηλ. και Fax: +30 / 210 / 7601-743

office-gr@lutz-assekuranz.eu

 

Οι υπάλληλοί μας, σας εξυπηρετούν με επαγγελματικό τρόπο στις παρακάτω γλώσσες: Βουλγαρικά  [bg] , Γερμανικά [de] ,

         Αγγλικά [en] , Γαλλικά  [fr] ,  Ελληνικά  [gr] ,  Πολωνικά  [pl] ,  Ρουμανικά [ro] , Ρωσικά  [ru] ,  Σερβικά  [sr] ,  Σλοβακικά [sk] ,

        Τσεχικά [cz].

secretary/reception: Agnieszka Ewa Przybylska agnieszka.przybylska@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 10

management assistence: Daniela Pihulicova daniela.pihulicova@lutz-assekuranz.eu [de] [sk] [cz] [en]

+43 1 8175573 43

 

David Ullram, Hbv. (Head of Department)david.ullram@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl] [ru]
+43 1 8175573 30

Johannes Peffer johannes.pfeffer@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 45

Fax
+43 1 8175573 23

Φαξ
+43 1 8175573 22

 

πώληση:

Miroslaw Siech, Hbv. miroslaw.siech@lutz-assekuran.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 21

Piotr Wszoła piotr.wszola@lutz-assekuranz.eu [pl] [en] [ru]
+48 735 238 335 

Ζημίες Ασφάλειες μεταφορών:

Stephan Seiz, Hbv. (κεφάλι) stepahn.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alicja Gallus alicja.gallus@lutz-assekuranz.eu [de] [pl]
+43 1 8175573 37

Anna Maria Pieklo anna.pieklo@lutz-assekuranz.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 16

Monika Graczyk monika.graczyk@lutz-assekuranz.eu [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 48

Partner: ZMPD Polen

+48 22 536 18 84

πώληση:

Mihai S. Ileni mihai.ileni@lutz-assekuranz.eu [ro] [en]
+40 721 328 422 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Ζημίες: (office Vienna)

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alexander Kain alexander.kain@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 39

Ioan Prodrom ioan.prodrom@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Nadejda Stoica nadejda.stoica@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en] [ru] [fr] [es]
+43 1 8175573 36

Εξυπηρέτηση πελατών: (office Sibiu)

Camelia Foficas camelia.foficas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 558 556(mobile)

Cristina Jurj cristina.jurj@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 733 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Partner: UNTRR

πώληση/Εξυπηρέτηση πελατών/Ζημίες Ασφάλειες μεταφορών:

Maria Kotsina maria.kotsina@lutz-assekuranz.eu [de] [gr] [en]
+30 210 7601 743


Εταίρος:

Nikos Agiasmatzis
Insurance Broker

www.agiasmatzis.gr

 

Εταίρος:

GIZ Intertransport

+386 (0)1 4323334
Telefax: +386 (0)1 2318967

πώληση:

Oliver Lappel oliver.lappel@lutz-assekuranz.eu [de] [en]

+43 1 8175573 13
+43 664 1130338

Ζημίες Ασφάλειες μεταφορών (office Vienna):

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Marina Georgieva marina.georgieva@lutz-assekuranz.eu [bg] [de] [en] [ru]
+43 1 8175573 38

Struan MacCallum struan.maccallum@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 25


Partner: GrECo