Skip to main content

ομάδα

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.

Chrysostomou Smyrnis 8

16232 Vyronas, Athens

Τηλ. και Fax: +30 / 210 / 7601-743

office-gr@lutz-assekuranz.eu

 

Οι υπάλληλοί μας, σας εξυπηρετούν με επαγγελματικό τρόπο στις παρακάτω γλώσσες: Αζερικά [az] , Βουλγαρικά  [bg] , Γερμανικά [de] ,

         Αγγλικά [en] , Γαλλικά  [fr] ,  Ελληνικά  [gr] ,  Πολωνικά  [pl] ,  Ρουμανικά [ro] , Ρωσικά  [ru] ,  Σερβικά  [sr] ,  Σλοβακικά [sk] ,

        Τσεχικά [cz] , Τουρκικά  [tr] , Ουγγρικά  [hu].

secretary/reception: Agnieszka Ewa Przybylska agnieszka.przybylska@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 10

management assistence: Daniela Pihulicova daniela.pihulicova@lutz-assekuranz.eu [de] [sk] [cz] [en]

+43 1 8175573 43

 

David Ullram, Hbv. (Head of Departement) david.ullram@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl] [ru]
+43 1 8175573 30

Johannes Peffer johannes.pfeffer@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 45

Othmar Arlt othmar.arlt@lutz-assekuranz.eu [de]
+43 1 8175573 24

Serhan Güloglu serhan.gueloglu@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [tr] [az]
+43 1 8175573 35

Fax
+43 1 8175573 23

Φαξ
+43 1 8175573 22

 

πώληση:

Miroslaw Siech, Hbv. miroslaw.siech@lutz-assekuran.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 21

Joanna Gębicka joanna.gebicka@lutz-assekuranz.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 31

 

Ζημίες:

Stephan Seiz, Hbv. (κεφάλι) stepahn.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alicja Gallus alicja.gallus@lutz-assekuranz.eu [de] [pl]
+43 1 8175573 16

Anna Maria Pieklo anna.pieklo@lutz-assekuranz.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 16

Monika Graczyk monika.graczyk@lutz-assekuranz.eu [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 48

Philipp Gawronski philipp.gawronski@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 29

Partner: ZMPD Polen

+48 22 536 10 84

πώληση:

Mihai S. Ileni mihai.ileni@lutz-assekuranz.eu [ro] [en]
+40 721 328 422 (mobile)

Ζημίες: (office Vienna)

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alexander Kain alexander.kain@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 39

Anca Bratu anca.bratu@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en] [es]
+43 1 8175573 34

Ioan Prodrom ioan.prodrom@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

 

Οργάνωση: (office Sibiu)

Camelia Foficas camelia.foficas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 558 556 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Partner: UNTRR

Maria Kotsina maria.kotsina@lutz-assekuranz.eu [de] [gr] [en]
+30 210 7601 743


Εταίρος:

Nikos Agiasmatzis
Insurance Broker

www.agiasmatzis.gr

 

Εταίρος:

GIZ Intertransport

+386 (0)1 4323334
Telefax: +386 (0)1 2318967