Skip to main content

Tým

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H., odštěpný závod

Pobočka Praha


Michalská 432/12  
110 00 Praha 1

IČ: 05016274

DIČ: CZ683772439
Tel.: +420 775 400 440
www.lutz-assekuranz.eu/cs

office-cz@lutz-assekuranz.eu

Karl Jungmann – ředitel pobočky

Naši zaměstnanci se o vás profesionálně postarají a to v těchto jazycích:  bulharsky [bg] , německy [de] ,

                anglicky [en] , francouzsky [fr] ,  řecky [gr] , polsky [pl] , rumunsky [ro] , Rusrusky [ru] , srbsky [sr] , slovensky [sk] ,

                česky [cz], Turecky [tr].

 

Sekretariát/Recepce: Agnieszka Ewa Przybylska agnieszka.przybylska@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl]

Asistentka managementu: Daniela Pihulicova daniela.pihulicova@lutz-assekuranz.eu [de] [sk] [cz] [en]

+43 1 8175573 43

 

David Ullram, Hbv. (Head of Department)david.ullram@lutz-assekuranz.eu [de] [en] [pl] [ru]
+43 1 8175573 30

Johannes Peffer johannes.pfeffer@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 45

Fax
+43 1 8175573 23

Fax
+43 1 8175573 22

 

Prodej:

Miroslaw Siech, Hbv. siech@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 21

Piotr Wszola piotr.wszola@lutz-assekuranz.eu [pl] [en] [ru]
+48 735 238 335 

Marine claims:

Stephan Seiz, Hbv. (Hlava) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alicja Gallus alicja.gallus@lutz-assekuranz.eu [de] [pl]
+43 1 8175573 37

Anna Maria Pieklo pieklo@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 16

Monika Graczyk monika.graczyk@lutz-assekuranz.eu [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 48

Partner: ZMPD Polen

+48 22 536 18 84

Prodej:

Mihai S. Ileni mihai.ileni@lutz-assekuranz.ro [ro] [en]
+40 721 328 422 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Marine claims: (office Vienna)

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alexander Kainkain@lutz-assekuranz.at[de] [ro] [en]
+43 1 8175573 39

Ioan Prodrom prodrom@lutz-assekuranz.at [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Nadejda Stoica nadejda.stoica@lutz-assekuranz.eu [de] [ro] [en] [ru] [fr] [es]
+43 1 8175573 36

Služby klientům: (office Sibiu)

Camelia Foficas camelia.foficas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 558 556 (mobile)

Cristina Jurj cristina.jurj@lutz-assekuranz.eu [ro] [de] [en]
+40 735 534 733 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Partner: UNTRR

Prodej/Služby klientům:

+421 918 320 038 (mobile)

 

Prodej/Služby klientům:

+420 775 400 440 (mobile)

Prodej/Služby klientům:

Maria Kotsina maria.kotsina@lutz-assekuranz.gr [de] [gr] [en]
+30 210 7601 743

 

Partner:

Nikos Agiasmatzis
Insurance Broker

www.agiasmatzis.gr

 

Partner:

GIZ Intertransport

+386 (0)1 4323334
Telefax: +386 (0)1 2318967

Sales:

Oliver Lappel oliver.lappel@lutz-assekuranz.eu [de] [en]

+43 1 8175573 13
+43 664 1130338

Marine claims (office Vienna):

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) stephan.seiz@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 15

Marina Georgieva marina.georgieva@lutz-assekuranz.eu [bg] [de] [en] [ru]
+43 1 8175573 38

Struan MacCallum struan.maccallum@lutz-assekuranz.eu [de] [en]
+43 1 8175573 25


Partner: GrECo