+420 242 480 700

Prostor pro Váš osobní rozvoj

Jsme úspěšná mezinárodní společnost - pojišťovací makléř se zaměřením na klienty z oblasti přepravy a zasilatelství.  Pomáháte rádi lidem? Co třeba zkusit pracovat pro společnost, která nenabízí pouze zajímavou práci,  ale také prostor pro Váš osobní rozvoj.

Sales Manager - SAL (03/2019 OLA)

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

Plný úvazek

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

1.800 EUR (brutto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v Praze hledáme motivovaného spolupracovníka pro následující oblasti úloh:

  • poradenstvo a prodej produktů naší společnosti v oblastech pojistné ochrany pro zasilatele, dopravce a jiné podniky nákladní dopravy
  • akvizice nových klientů a osobní poradenství a starostlivost o existující klienty (i přímo na místě)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • fixní plat a mimořádné odměny v závislosti od výsledků
  • služební vůz a mobil
  • pracovní úkoly ve vlastní zodpovědnosti
  • bezplatné zaškolení ve Vídni
  • možnosti růstu

Informace o výběrovém konaní

Jestli jsme vzbudili Váš zájem, zašlete prosím Vašu žádost e-mailem společnosti:

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.

pan Oliver Lappel

lappel@lutz-assekuranz.at

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

Váš profil:

  • minimálně středoškolské vzdělání, cit pro čísla
  • zkušenosti v oblasti pojištění, spedice anebo odbytu

Osobnostní předpoklady a zručnosti

  • radost z prodeje a kontaktu se zákazníkem, orientace na zákazníka, schopnost nasazeni
  • sebejisté, přátelské a podnětné vystupování a vysoký stupeň angažovanosti, cílevědomost a zodpovědnost
  • ochota učit se a vlastní motivace
  • ochota cestovat
  • týmovost
  • dobré znalosti německého resp. anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. je kompetentní a spolehlivý partner zasílatelů, dopravců a jiných podniků nákladní dopravy ve všech oblastech pojistné ochrany. Lutz Assekuranz jedná jako makléř pro vysoce kvalitní pojistné produkty za rozumnou cenu jménem svých partnerů, a to na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.

Více informací o Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. lze získat na webovém portálu www.lutz-assekuranz.eu.

Adresa společnosti

Meidlinger Hauptstraße 51-53

1120 Wien

Kontakt

Kontaktní osoba: pan Oliver Lappel