+421 918868745

Miesto pre váš osobný rozvoj

Sme úspešným medzinárodným poisťovacím maklérom so zameraním na klientov z dopravného a špedičného priemyslu.
Chcete pomáhať ľuďom? Čo tak miesto, ktoré ponúka nielen zaujímavú prácu, ale aj priestor pre Váš osobný rozvoj?

Sachbearbeiter für KFZ- und Sachsparten – HUK 08/2019 (DUL)

Wir suchen zum sofortigen Eintritt:

Sachbearbeiter für KFZ- und Sachsparten

Ihre Aufgaben:

  • Eigenständige Verwaltung bestehender Polizzen, vorwiegend im Bereich der KFZ- und Sachsparten.
  • Unterstützung unseres Verkaufsaußendienstes europaweit
  • Prüfung von Risiken
  • Erstellung von Versicherungskonzepten
  • Fallweise Quotierung

Ihre Kompetenz:

  • Versicherungsrelevante Ausbildung (z.B. Versicherungskaufmann) oder entsprechende mehrjährige Praxiserfahrung
  • Höflicher und korrekter Umgang mit Kunden und Versicherern.
  • Lebhaftes Interesse an Transport- und Logistikthemen
  • Sichere Kommunikation in englischer Sprache (Wort und Schrift)
  • Kenntnis einer oder mehrerer Ostsprachen von Vorteil
  • EDV-Kompetenz (MS-Office, Internet)
  • Eigeninitiative, verlässliche und genaue Arbeitsweise

Unser Angebot:

  • Ein interessantes und abwechslungsreiches Aufgabengebiet in internationalem Umfeld.
  • Eine leistungsgerechte Vergütung nebst Sozialleistungen (zB freier Mittagstisch).
  • Ein modern ausgestatteter und zukunftssicherer Arbeitsplatz in unmittelbarer U- und S-Bahn-Nähe.

Das Mindestentgelt für diese Position beträgt im 3. Berufsjahr EUR 1.634- brutto / Monat bei 38,5 Wochenstunden und Gleitzeit; selbstverständlich bieten wir eine marktkonforme Überzahlung je nach Qualifikation.

Sie möchten in einem langjährig erfolgreichen Unternehmen Ihre Stärken optimal einsetzen?

Dann richten Sie Ihre Bewerbung mit den üblichen Unterlagen samt Foto sowie unter Angabe Ihrer Gehaltsvorstellung bitte an Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H., Meidlinger Hauptstraße 51-53, 1120 Wien, oder an office@lutz-assekuranz.at

Sales Manager - SAL (03/2019 OLA)

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.800 EUR (brutto)

Informácie pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme motivovaného spolupracovníka pre nasledujúce oblasti úloh:

  • poradenstvo a predaj produktov našej spoločnosti v oblastiach poistnej ochrany pre zasielateľov, dopravcov a iné podniky nákladnej dopravy
  • akvizícia nových klientov a osobné poradenstvo a starostlivosť o existujúcich klientov (aj priamo na mieste)

Zamestnanecká výhody, benefity

  • fixný plat a mimoriadne odmeny v závislosti od výsledkov
  • služobné auto a mobil
  • pracovné úlohy vo vlastnej zodpovednosti
  • bezodplatné zaškolenie vo Viedni
  • možnosti rastu

Informácie o výberovom konaní

Ak sme vzbudili Váš záujem, zašlite prosím Vašu žiadosť e-mailom spoločnosti:

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.

pán Oliver Lappel

lappel@lutz-assekuranz.at

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Váš profil:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie, cit pre čísla
  • skúsenosti v oblasti poistenia, špedície alebo odbytu

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • radosť z predaja a kontaktu so zákazníkom, orientácia na zákazníka, schopnosť nasadenia
  • sebaisté, priateľské a podnetné vystupovanie a vysoký stupeň angažovanosti, cieľavedomosť a zodpovednosti
  • ochota učiť sa a vlastná motivácia
  • ochota cestovať
  • tímovosť
  • dobré znalosti nemeckého príp. anglického jazyka

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H je kompetentným a spoľahlivým partnerom pre zasielateľov, dopravcov a iné podniky nákladnej dopravy vo všetkých oblastiach poistnej ochrany. Lutz Assekuranz pôsobí v mene svojich partnerov ako sprostredkovateľ vysokokvalitných poistných produktov za rozumnú cenu, a to na vnútroštátnej aj medzinárodnej úrovni.

Viac informácií o spoločnosti Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. môžete získať na internetovej stránke www.lutz-assekuranz.eu.

Adresa spoločnosti

Meidlinger Hauptstraße 51-53

1120 Wien

Kontakt

Kontaktná osoba: pán Oliver Lappel