+421 918868745

Miesto pre váš osobný rozvoj

Sme úspešným medzinárodným poisťovacím maklérom so zameraním na klientov z dopravného a špedičného priemyslu.
Chcete pomáhať ľuďom? Čo tak miesto, ktoré ponúka nielen zaujímavú prácu, ale aj priestor pre Váš osobný rozvoj?

Sachbearbeiter im Innendienst - Administration 04/2019 (KOB)

Wir suchen zum sofortigen Eintritt

1 Sachbearbeiter für die Vertrags- und Buchhaltungsabteilung (m/w)

gerne auch Wiedereinsteiger/in

Ihre Aufgaben:

  • Unterstützung in der Polizzenverwaltung (zB Ausstellung und Erfassung von Versicherungspolizzen, Zertifikaten, Prämienvorschreibungen,  Prämienendabrechnungen bei Umsatzpolizzen)
  • Unterstützung im Rechnungswesen (zB Abrechnungen mit Versicherungsgesellschaften und Vermittlern, Telebanking, Bankinkasso, Kassabuch, Kreditkarten-, Reisekostenabrechnungen prüfen)

Ihre Kompetenz:

  • Käufmännische oder versicherungsrelevante Ausbildung (zB Versicherungskaufmann/-kauffrau)
  • Mind. zwei- bis dreijährige Berufserfahrung
  • Verlässlichkeit, Genauigkeit sowie gutes Zahlengefühl
  • Gute Rechtschreib- und EDV-Kenntnisse (MS-Office)
  • Sichere Korrespondenz in englischer Sprache (Wort und Schrift)

Unser Angebot:

  • Ein interessantes und abwechslungsreiches Aufgabengebiet im internationalen Umfeld.
  • Eine leistungsgerechte Vergütung nebst Sozialleistungen (zB freier Mittagstisch).
  • Ein modern ausgestatteter und zukunftssicherer Arbeitsplatz in unmittelbarer U- und S-Bahn-Nähe.

Sie möchten in einem langjährig erfolgreichen Unternehmen Ihre Stärken optimal einsetzen?

Dann senden Sie bitte Ihre aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen unter Angabe Ihres frühestmöglichen Eintrittstermins und Ihrer Gehaltsvorstellung an obriejetan@lutz-assekuranz.at

Das Mindestentgelt für diese Position beträgt laut KV-Handel im 3. Berufsjahr EUR 1.634,-- brutto / Monat bei 38,5 Wochenstunden und Gleitzeit; selbstverständlich bieten wir eine marktkonforme Überzahlung je nach Qualifikation.

Sales Manager - SAL (03/2019 OLA)

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.800 EUR (brutto)

Informácie pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme motivovaného spolupracovníka pre nasledujúce oblasti úloh:

  • poradenstvo a predaj produktov našej spoločnosti v oblastiach poistnej ochrany pre zasielateľov, dopravcov a iné podniky nákladnej dopravy
  • akvizícia nových klientov a osobné poradenstvo a starostlivosť o existujúcich klientov (aj priamo na mieste)

Zamestnanecká výhody, benefity

  • fixný plat a mimoriadne odmeny v závislosti od výsledkov
  • služobné auto a mobil
  • pracovné úlohy vo vlastnej zodpovednosti
  • bezodplatné zaškolenie vo Viedni
  • možnosti rastu

Informácie o výberovom konaní

Ak sme vzbudili Váš záujem, zašlite prosím Vašu žiadosť e-mailom spoločnosti:

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.

pán Oliver Lappel

lappel@lutz-assekuranz.at

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Váš profil:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie, cit pre čísla
  • skúsenosti v oblasti poistenia, špedície alebo odbytu

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • radosť z predaja a kontaktu so zákazníkom, orientácia na zákazníka, schopnosť nasadenia
  • sebaisté, priateľské a podnetné vystupovanie a vysoký stupeň angažovanosti, cieľavedomosť a zodpovednosti
  • ochota učiť sa a vlastná motivácia
  • ochota cestovať
  • tímovosť
  • dobré znalosti nemeckého príp. anglického jazyka

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H je kompetentným a spoľahlivým partnerom pre zasielateľov, dopravcov a iné podniky nákladnej dopravy vo všetkých oblastiach poistnej ochrany. Lutz Assekuranz pôsobí v mene svojich partnerov ako sprostredkovateľ vysokokvalitných poistných produktov za rozumnú cenu, a to na vnútroštátnej aj medzinárodnej úrovni.

Viac informácií o spoločnosti Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. môžete získať na internetovej stránke www.lutz-assekuranz.eu.

Adresa spoločnosti

Meidlinger Hauptstraße 51-53

1120 Wien

Kontakt

Kontaktná osoba: pán Oliver Lappel