Skip to main content

Echipă

Lutz Assekuranz-Makler GmbH

550245 Sibiu (Hermannstadt)
Str., Simion Mehedinti Nr. 5, Büro 6, et. 2


Phone: +40 / 269 24 80 84
Fax: +40 / 269 24 80 84

Angajatii nostrii va sfatuiesc in mod profesional in urmatoarele limbi: Azera  [az] , Bulgara  [bg] , Germana [de] ,

              Engleza [en] , Franceza [fr] , Greaca [gr] , Poloneza [pl] , Romana [ro] , Rusa [ru] , Sârbă [sr] ,

              Slovacă [sk] , Ceha [cz] , Turca [tr] , Maghiara [hu].

Secretariat/Receptie: Agnieszka Ewa Przybylska przybylska@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 10

Asistent management: Daniela Pihulicova pihulicova@lutz-assekuranz.at [de] [sk] [cz] [en]

+43 1 8175573 43

David Ullram, Hbv. (Head of Departement) ullram@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl] [ru]
+43 1 8175573 30

Johannes Peffer pfeffer@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 45

Othmar Arlt arlt@lutz-assekuranz.at [de]
+43 1 8175573 24

Serhan Güloglu gueloglu@lutz-assekuranz.at [de] [en] [tr] [az]
+43 1 8175573 35

Ulrike Mader mader@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 28

Fax
+43 1 8175573 23

Stephan Seiz, Hbv. (Head of Departement) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 15

Agnesa Doncheva doncheva@lutz-assekuranz.at [de] [en] [bg]
+43 1 8175573 16

Agnieszka Ewa Przybylska przybylska@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 10

Alicja Gallus gallus@lutz-assekuranz.at [de] [pl]
+43 1 8175573 16

Anna Maria Pieklo pieklo@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 16

Bernadette MacCallum bernadette.maccallum@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 19

Elisabeth Bernleithner bernleithner@lutz-assekuranz.at [de]
+43 1 8175573 12

Ioan Prodrom prodrom@lutz-assekuranz.at [de] [ro] [en]
+43 1 8175573 32

Anca Bratu bratu@lutz-assekuranz.at [de] [ro] [en] [es]
+43 1 8175573 34

Philipp Gawronski gawronski@lutz-assekuranz.at [de] [pl] [en]
+43 1 8175573 29

Struan MacCallum maccallum@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 25

 

 

Fax:
+43 1 8175573 22

 

Vânzări:

Miroslaw Siech, Hbv. siech@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 21

Joanna Gębicka gebicka@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 31

Daune:

Stephan Seiz, Hbv. (Cap) seiz@lutz-assekuranz.at [de] [en]
+43 1 8175573 15

Alicja Gallus gallus@lutz-assekuranz.at [de] [pl]
+43 1 8175573 16

Anna Maria Pieklo pieklo@lutz-assekuranz.at [pl] [de] [en]
+43 1 8175573 16

Philipp Gawronski gawronski@lutz-assekuranz.at [de] [en] [pl]
+43 1 8175573 29

Partner: ZMPD Polen

+48 22 536 10 84

Vânzări:

Mihai S. Ileni mihai.ileni@lutz-assekuranz.ro [ro] [en]
+40 721 328 422 (mobile)

Daune:

Ruxandra Botis ruxandra.botis@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en] [fr]
+40 735 534 733 (mobile)

Valentin Ivanov valentin.ivanov@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 799 957 737 (mobile)


Activități administrative:

Camelia Foficas camelia.foficas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 558 556 (mobile)

Paula Cismas paula.cismas@lutz-assekuranz.ro [ro] [de] [en]
+40 735 534 737 (mobile)

Partner: UNTRR

Maria Kotsina maria.kotsina@lutz-assekuranz.gr [de] [gr] [en]
+30 210 7601 743

Partner:

Nikos Agiasmatzis
Insurance Broker

www.agiasmatzis.gr

 

Partner:

GIZ Intertransport

+386 (0)1 4323334
Telefax: +386 (0)1 2318967